DJI Matrice M210 RTK

DJI MATRICE M210 RTK

profesionálny inšpekčný dron určený na tie najnáročnejšie inšpekčné práce aj na miestach mimo priameho GPS signálu. Vysoko výkonné motory spolu so 17-palcovými vrtuľami zaisťujú stabilný let v silnom vetre.

Batériový systém s dvoma akumulátormi automaticky zahrieva batérie, keď sa vykonáva let pri teplotách pod nulou, zatiaľ čo uzavretý dizajn zaručuje odolnosť proti poveternostným vplyvom a vode, takže môžeme lietať v širokom spektre prostredí. Dron umožňuje upevniť až dve kamery naraz a to v konfigurácií dve kamery dole (pre vykonávanie štandardných inšpekcií) alebo jedna kamera na vrchu a jedna dole (pre vykonávanie inšpekcií pod mostami alebo pod strechami). S takýmito konfiguráciami je možné využiť drona pri aplikáciách ako: inšpekcie elektrických stĺpov, telekomunikačných veží, veterných turbín, fotovoltaických panelov, pri požiaroch, pátracích a záchranných akciách.

ZISTIŤ VIAC
Prehrať video

Špecifikácie:

32min

Maximálna dĺžka letu

82km/h

Maximálna rýchlosť letu

IP43

Ochrana

0.1m

Presnosť vznášania na mieste

2kg

Nosnosť zariadenia

12m/s

Odolnosť voči nárazom vetra

-20° až 45° C

Prevádzková teplota

7km

Rádiový dosah

Fotogaléria:

LETOVÁ Konfigurácia UAV:

Zenmuse X5S

Zenmuse Z30

Zenmuse XT

D-RTK

LED osvetlenie

ZENMUSE Z30

najvýkonnejšia integrovaná kamera s 30x optickým zoomom a 6x digitálnym zoomom pre celkové zväčšenie až 180x.

Či už skúmame telekomunikačné veže, elektrické stĺpy alebo iné, umožňuje nám sa podrobne pozrieť na štruktúry, drôty, moduly a komponenty na zistenie ich poškodenia. V dôsledku toho, že nám umožňuje vykonávať kontroly z diaľky bez toho, aby sme museli lietať blízko, čím zvyšujeme rýchlosť a efektívnosť našich operácií, a vylučuje sa aj riziko kolízie.

ZISTIŤ VIAC

špecifikácie:

30x

Optický zoom

5fps

Kontinuálne snímanie

Full HD

Rozlíšenie videa

F1.6 - F4.7

Svetelnosť objektívu

3-osá 360°

Stabilizácia

-10° až 45° C

Prevádzková teplota

Fotogaléria:

ZENMUSE XT

termovízna kamera ktorá je vyvynutá firmou FLIR, je určená predovšetkým pre industriálne použitie a termovíziu.

Kamera umožňuje infračervené snímanie vysokej citlivosti (50mK) na 640/30 fps alebo 336/60 fps. Táto citlivosť poskytuje presné meranie teploty ideálne pre analýzy a telemetriu. Dokáže odhaliť tepelné rozdiely na komponentoch a tak identifikovať nadmerné prehrievanie komponentov a odhaliť chyby včasne pred tým než sa stanú väčším problémom. 3-osá stabilizácia, poskytuje stabilný 360 stupňový rotačný pohyb.

ZISTIŤ VIAC

Špecifikácie:

-40° až 550°C

Meracia teplota

640x512

Rozlíšenie rádiometrickej fotografie

8fps

Kontinuálne snímanie

3-osá 360°

Stabilizácia

-10° až 40 ℃

Prevádzková teplota

Fotogaléria:

Satelitný systém DJI D-RTK

vysoko presný navigačný a polohovací systém. Použitím dynamickej diferenčnej technológie poskytuje ultra presné 3D polohovanie na úrovni centimetrov.

Táto zvýšená presnosť oproti typickým barometrom, kompasom a systémom GPS robí D-RTK nevyhnutným pre komerčné, priemyselné a vedecké aplikácie, kde je presnosť nevyhnutná. Umožňuje nám tak bezpečné lietanie v blízkosti budov, pod strechami a pod mostami kde by inak dron nemal dostačujúci alebo žiadny GPS signál na presné polohovanie.

ZISTIŤ VIAC

Špecifikácie:

1cm

Horizontálna polohovacia presnosť

2cm

Vertikálna polohovacia presnosť

0° to 45°C

Prevádzková teplota

Fotogaléria: